PŘIHLÁŠENÍ

Od 1.7.2024 bude k dispozici nový eshop plný sladkých novinek !!!

chladici vuzPo dobu letních dní dopravujeme vaše objednávky chladícími vozy. Pralinky jsou tak v bezpečí.
volejte pro výběr pralinekPomůžeme vám s výběrem pralinek i čokolád.
Volejte: 732 60 90 62
 
Jak dlouho vydrží vaše čokoládové produkty? 

Naše čokoládové produkty je nejlepší konzumovat co nejdříve po zakoupení. Minimální datum trvanlivosti je uveden vždy u Specifikace produktu. Čokoládové produkty doporučujeme uchovávat na chladném, suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla, ideálně při teplotě 15-18°C.

Obsahují vaše čokoládové produkty alergeny?

Některé naše produkty mohou obsahovat alergeny jako mléko, ořechy nebo sóju. Výjimečně, v pralinkách obsahující sušenky, i lepek. Podrobné informace o složení najdete ve Specifikaci produktu. Pokud máte jiné, specifické alergie, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Nabízíte čokoládu vhodnou pro vegany?

Ano, máme v nabídce veganské pralinky, veganskou čokoládu i jiné produkty. Všechny tyto čokoládové veganské produkty najdete v kategorii Pro vegany.

Odkud pochází čokoláda k výrobě čokoládových produktů?

Naše čokoláda pochází od renomovaných výrobců, kteří používají vysoce kvalitní kakaové boby z udržitelných zdrojů. Podporujeme fair trade a etické zemědělské postupy.

Jsou vaše čokoládové produkty vhodné i pro diabetiky?

Ne, naše čokoládové produkty nejsou standardně bohužel vhodné pro diabetiky. Výjimkou jsou produkty ze 100% kakaa, které najdete v příslušné kategorii.

Jak jsou čokoládové produkty baleny pro přepravu?

Všechny naše čokoládové produkty jsou baleny s maximální péčí, aby byly chráněny před poškozením během přeperavy. Používáme balící výplně tak, aby všechny produkty k vám dorazily v perfektním stavu. Pokud by ale přece jen dorazila zásika v poškozeném stavu, prosíme, postupujte dle Obchodních podmínek.

Mohu si objednat dárkové balení?

Ano, standardně nabízíme dárkové balení u pralinek, kde je i v ceně produktu. Máte zde možnost zdarma výběru několika barevných designů. U některých produktů lze vybrat doplňkové dárkové balení. Při dokončení objednávky můžete přidat i osobní vzkaz pro obdarované.

Jak dlouho trvá zpracování vašich objednávek?

Obvykle zpracujeme a odešleme objednávky do 1 pracovního dne. Dodací lhůta se může lišit podle vaší polohy, ale většinou trvá doručení 2-3 pracovní dny. V případě, že potřebujete mít objednávku v určitý čas u vás, neváhejte nás kontaktovat, sdělíme vám přesný čas doručení.

Jaký způsob dopravy nabízíte?

Nabízíme několik možností dopravy, včetně standardní s naším dopravcem GLS, po Praze kurýrní službou a v letních měsích dopravní službou v chladících vozech po celé ČR. Způsob dopravy, který vám nejlépe vyhovuje si můžete vybrat při dokončení objednávky. Samozřejmě je možné vyzvednout objednávku osobně u nás na prodejně Pralinkového Clubu, na adrese Praha 7, Jankovcova 938/18a. Najdete nás sice ve 4. patře budovy, ale čeká na vás zcela nový a plně vybavený obchod s čokoládou.

Zasíláte zboží do zahraničí ?

Veškeré objednávky zasíláme celý rok standardně pouze po České republice, na Slovensko mimo letní sezónu. V případě zájmu zaslání objednávky do jiných států v EU nás kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Budu před dodáním zboží kontaktován/a přepravní společností?

Ano, při kterékoliv přepravě jste kontaktováni zástupcem přepravce a je předem upřesněn datum dodání, případně čas. Při nedodržení termínu u Dopravy přepravní službou v chladících vozech platí naše Obchodní podmínky.

Mohu si nechat zaslat zboží na jinou adresu než fakturační ?

Ano, při objednávce zbozí nám napište jinou adresu dodání.

Mohu si nechat zaslat měsíční Předplatné Pralinkového CLUBU v jiný termín, např. při dovolené?

Ano, kontaktujte nás prosím alespoň dva týdny předem, domluvíme si s vámi jiný termín dodání.

Praguest fun page